Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár kolny u rekreačního objektu v Kalištích

13. 5. 2008

Požár kolny u rekreačního objektu v Kalištích

Dne 23. 4. 2007 byla naše jednotka vyslána OPIS v 5:20 s CAS 25 Š 706 k požáru kolny (4x4m) u chaty v Kalištích u potoka Vejborka. Jednotka se na místo dostavila v 5:40. Požár byl v plném rozsahu, proto byly okamžitě nasazeny 2 proudy C. Přístup k rekreačnímu objektu značně komplikovala nezpevněná cesta, která se pod projíždějícím hasičským autem podlamovala a na některých místech i utrhla. Požár se nacházel v lese a v těsné blízkosti hořící kolny byly ohořelé stromy až do výšky 7 metrů.

Po ukončení našich dohašovacích prací se na místo dostavila i jednotka HZS Středočeského kraje - stanice Říčany s CAS 32 Tatra 815 a CAS K25 Liaz, která převzala velení na místě zásahu a doplila naší CAS 25 Š 706 vodou. Zásah byl značně komplikovaný díky velmi špatné přístupové komunikaci a umístění rekreačního objektu, proto se zde velmi složitě otáčela hasičská technika. Naše jednotka se dostavila jako první. Zásah byl ukončen v 8:00 a návrat do hasičárny byl v 8:30. Za SDH Lensedly se zúčastnili 4 členové jednotky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář